MARKSMAN Beaver 2096 gen.2 légpuska, 4,5 mm-es kaliberű gázrugós, fa, 17J-ig
Kód: STZMKMWIA0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MARKSMAN Beaver 2096 gen.2 légpuska, 4,5 mm-es kaliberű gázrugós, fa, 17J-ig| Súly | 2,9 kg |
| Hossz | 110 cm |
| (cdm) Lövedékek száma | 1 |
| Maximális sebesség | 220 m/s |
| Kimeneti energia | 17 J |
| Ágy | Fa |
| Vasúti | 11 mm |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Hordó típusa | Törött |
| Légpuska típus | Tavaszi |
| A lövés típusa | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Biztonsági kapcsoló | Automatikus |
| Szín | Fekete, Fa |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag | Fa, fém |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 4.034 kg |
| EAN vonalkód: | 5902944174883 |
| Súly: | 2,9 kg |
| Hossz: | 110 cm |
| (cdm) Lövedékek száma: | 1 |
| Maximális sebesség: | 220 m/s |
| Kimeneti energia: | 17 J |
| Ágy: | Fa |
| Vasúti: | 11 mm |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Hordó típusa: | Törött |
| Légpuska típus: | Tavaszi |
| A lövés típusa: | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Biztonsági kapcsoló: | Automatikus |
| Szín: | Fekete, Faipari |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag: | Fa, fém |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

