Logic ARAMIS ARGB MINIDI skříň USB 3.0 černá
Kód: OBULGCOBU0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logic ARAMIS ARGB MINIDI skříň USB 3.0 černá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Model | PC |
| Podporované formáty základní desky | ATX |
| Maximální výška CPU chladiče | 15,5 cm |
| Podsvícení | Ano |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Počet 2.5" pozic | 4 |
| Maximální délka grafické karty | 34 cm |
| Boční okno | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Formát | Midi Tower |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 450 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Tlačítko reset | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Audio výstup | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Audio vstup | Ano |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm, 90 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5905842126008 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2,5" |
| Porszűrő: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,5 cm |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 4 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 34 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 390 mm |
| Magasság: | 450 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 90 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

