LINCOLN Ultra prémium Senior marhahús rizzsel - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPLNLKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LINCOLN Ultra prémium Senior marhahús rizzsel - száraz kutyatáp - 12 kg| Súly | 12 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nem túl aktív, Hajlamos a túlsúlyra, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora | Idősebb |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Marhahús |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Zsírtartalom | 13% |
| Durva hamu | 7,5% |
| Nyersrost | 3% |
| Fehérjék | 22% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5901138245965 |
| Súly: | 12 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nem túl aktív, Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Marhahús |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Nyersrost: | 3% |
| Fehérjék: | 22% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

