LINCOLN Ultra prémium felnőtt nagy és közepes marhahús rizzsel - száraz eledel kutyáknak - 12 kg
Kód: DLPLNLKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LINCOLN Ultra prémium felnőtt nagy és közepes marhahús rizzsel - száraz eledel kutyáknak - 12 kg| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepestestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Fő íz | Marhahús |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Súly | 12 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Fokozott aktivitás, Csirkementes, Általános egészség |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 7,5% |
| Durva hamu | 8% |
| Fehérjék | 26% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5901138245668 |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Fő íz: | Marhahús |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Súly: | 12 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Fokozott aktivitás, Csirke nélkül, Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 7,5% |
| Durva hamu: | 8% |
| Fehérjék: | 26% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

