LIGHT4ME UV Bar 12 - UV-sugárzó
Kód: OSCL4MBEL0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME UV Bar 12 - UV-sugárzó| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Áramfogyasztás | 36W |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 800 g |
| Mélység | 45 mm |
| Szélesség | 605 mm |
| Beépített kijelző | Nem |
| A csomag tartalma | Rögzítőelemek, Használati útmutató, 1 db LED fényeffekt |
| Világító LED-ek száma | 36 |
| stroboszkópok | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő vagy tűz közelében., Ez a termék lézert tartalmaz – kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó. |
| Anyag | Alumínium |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED beams |
|---|---|
| Súly: | 0.83 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249811164 |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Áramfogyasztás: | 36W |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 40 mm |
| Súly: | 800 g |
| Mélység: | 45 mm |
| Szélesség: | 605 mm |
| Beépített kijelző: | Nem |
| A csomag tartalma: | Szerelőelemek, Felhasználói kézikönyv, 1 db LED fényeffektus |
| Világító LED-ek száma: | 36 |
| stroboszkópok: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő vagy tűz közelében., Ez a termék lézert tartalmaz – kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó. |
| Anyag: | Alumínium |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

