Light4Me SID2 - LED multieffekt 4 az 1-ben + sugár/lézer/stroboszkóp effektek
Kód: OSCL4MEDY0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me SID2 - LED multieffekt 4 az 1-ben + sugár/lézer/stroboszkóp effektek| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX bemenet | 1 |
| DMX kimenet | 1 |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Biztosíték | F5AL/250V |
| Áramfogyasztás | 80 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Szín | Fekete |
| Hűtőrendszer | Szellőztetett |
| Ellenőrzés | Gombok |
| Mélység | 160 mm |
| Szélesség | 225 mm |
| Súly | 2 kg |
| Magasság | 260 mm |
| Kijelző típusa | Digitális |
| A csomag tartalma | Felhasználói kézikönyv, 1 db LED fényeffekt, 1 db rögzítőkonzol, tápkábel |
| stroboszkópok | Igen |
| Színelhalványulás effektus | Igen |
| Sugárszög | 3° |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő vagy láng közelében., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó., Ez a termék lézert tartalmaz - kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
| Anyag | Technopolimer, vas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249828322 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Biztosíték: | F5AL/250V |
| Áramfogyasztás: | 80 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Szín: | Fekete |
| Hűtőrendszer: | Szellőztetett |
| Ellenőrzés: | Gombok |
| Mélység: | 160 mm |
| Szélesség: | 225 mm |
| Súly: | 2 kg |
| Magasság: | 260 mm |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, 1 db LED fényeffektus, 1 db rögzítőkonzol, Tápkábel |
| stroboszkópok: | Igen |
| Színelhalványulás effektus: | Igen |
| Sugárszög: | 3° |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő vagy tűz közelében., Hűvös, jól szellőző helyen tárolandó., Ez a termék lézert tartalmaz – kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
| Anyag: | Technopolimer, Vas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

