Light4Me Magic Bar 3 - RGBW 3 az 1-ben multieffekt lámpa
Kód: OSCL4MEDY0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Magic Bar 3 - RGBW 3 az 1-ben multieffekt lámpa| Terméktípus | LED-világítás |
| Áramfogyasztás | 50W |
| Biztosíték | 3 A |
| Szín | Fekete |
| Hűtési fázis | Igen |
| LED-lámpák száma | 33 |
| stroboszkópok | Igen |
| Magasság | 94 mm |
| Szélesség | 381 mm |
| Mélység | 63,5 mm |
| Súly | 1,7 kg |
| A csomag tartalma | 1 db LED fényeffektus, Használati útmutató, Tápkábel, 1 db távirányító, 1 db fogantyú, Állvány |
| Figyelmeztetés | A termék nem játék, tartsa gyermekektől elzárva., Biztosítsa a megfelelő szellőzést, és ne használja szellőzés nélküli zárt térben., Kerülje a hosszan tartó közvetlen napfénynek való kitettséget. |
| Alapanyag | Műanyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249828872 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Áramfogyasztás: | 50W |
| Biztosíték: | 3 A |
| Szín: | Fekete |
| Hűtési fázis: | Igen |
| LED-lámpák száma: | 33 |
| stroboszkópok: | Igen |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 381 mm |
| Mélység: | 63,5 mm |
| Súly: | 1,7 kg |
| A csomag tartalma: | 1 db LED fényeffektus, Felhasználói kézikönyv, Tápkábel, 1 db távirányító medál, 1 db fogantyú, Háromlábú |
| Figyelmeztetés: | A termék nem játék, tartsa gyermekektől elzárva., Biztosítson megfelelő szellőzést, és ne használja szellőzés nélküli zárt térben., Kerülje a hosszan tartó közvetlen napfénynek való kitettséget. |
| Alapanyag: | Műanyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

