Light4Me Bubble Double - szappanbuborék-generátor
Kód: WYTL4MBAN0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Bubble Double - szappanbuborék-generátor| Terméktípus | Szappanbuborék-generátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Teljesítmény | 100 m³/perc |
| Áramfogyasztás | 300 W |
| Biztosíték | F3A |
| Anyag | Vas, polipropilén |
| Szállítókerekek | Igen |
| Hordozólyuk | Igen |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 460 mm |
| Magasság | 460 mm |
| Folyadéktartály kapacitása | 2,5 liter |
| Szélesség | 380 mm |
| Súly | 5,5 kg |
| A csomag tartalma | 1 db buborékfújó gép, 1 db tápkábel, 1 db távirányító, felhasználói kézikönyv |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Tartsa távol a készüléket víztől és más folyadékoktól., Üzemeltetés közben gondoskodjon a készülék megfelelő szellőzéséről. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bubbles |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249837102 |
| Terméktípus: | Szappanbuborék-generátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Teljesítmény: | 100 m³/perc |
| Áramfogyasztás: | 300 W |
| Biztosíték: | F3A |
| Anyag: | Vas, Polipropilén |
| Szállítókerekek: | Igen |
| Hordozólyuk: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 460 mm |
| Magasság: | 460 mm |
| Folyadéktartály kapacitása: | 2,5 liter |
| Szélesség: | 380 mm |
| Súly: | 5,5 kg |
| A csomag tartalma: | Szappanbuborék-gép x 1, Tápkábel, 1 db távirányító medál, Felhasználói kézikönyv |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Tartsa távol a készüléket víztől és más folyadékoktól., Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

