LIGHT4ME Belka LED PAR - LED világító szett
Kód: OSCL4MBEL0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIGHT4ME Belka LED PAR - LED világító szett| DMX kimenet | 1 |
| Terméktípus | LED-világítás |
| DMX bemenet | 1 |
| Biztosíték | 3 A |
| Áramfogyasztás | 60 W |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 150 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Súly | 5,2 kg |
| Szélesség | 660 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Maximális hőmérséklet | 40°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -10°C |
| Világító LED-ek száma | 12 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED beams |
|---|---|
| Súly: | 7.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5907780147732 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| DMX bemenet: | 1 |
| Biztosíték: | 3 A |
| Áramfogyasztás: | 60 W |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 150 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 660 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Maximális hőmérséklet: | 40°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | -10°C |
| Világító LED-ek száma: | 12 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

