Libox LB-1000, Antena TV DVB-T - 16,5 dB
Kód: ITKLBXANT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Libox LB-1000, Antena TV DVB-T - 16,5 dB| Barva | Modrá, Hliník |
| Typ antény | Směrová anténa |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hmotnost | 1,65 kg |
| Hloubka | 1050 mm |
| Úroveň zisku antény (max) | 16 dBi |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Antennas |
|---|---|
| Súly: | 1.62 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811400889 |
| Barva: | Modrá, Hliník |
| Typ antény: | Směrová anténa |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Hmotnost: | 1,65 kg |
| Hloubka: | 1050 mm |
| Úroveň zisku antény (max): | 16 dBi |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

