Lenovo Yoga Tab Qualcomm Snapdragon 256 GB 28,2 cm (11.1") 3.2K 8 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Android 15 Šedá
Kód: TABLEVTZA0273
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Yoga Tab Qualcomm Snapdragon 256 GB 28,2 cm (11.1") 3.2K 8 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Android 15 Šedá| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,3 GHz |
| Model procesoru | 8 Gen 3 |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Ukládací médium | UFS |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Název barvy | Luna Grey |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Šířka | 255,5 mm |
| Hloubka | 165,8 mm |
| Hmotnost | 458 g |
| Výška | 6,2 mm |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Rodina grafické karty | Adreno |
| Grafická karta | Adreno GPU |
| Gyroskop | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozlišení displeje | 3200 x 2000 px |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Typ panelu | LTPS |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | 3.2K |
| Úhlopříčka displeje | 28,2 cm (11.1") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Jas displeje | 600 cd/m² |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Přední kamera | Ano |
| Včetně baterie | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Kapacita baterie | 8860 mAh |
| Stylus | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Varování | Zabraňte kontaktu s kapalinami., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám. |
| Výkon NPU až | 20 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Qualcomm Hexagon |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.89 kg |
| EAN vonalkód: | 198158756129 |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,3 GHz |
| Processzor modell: | 8. generáció 3 |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Adathordozó: | UFS |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Szürke |
| Szélesség: | 255,5 mm |
| Mélység: | 165,8 mm |
| Súly: | 458 g |
| Magasság: | 6,2 mm |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Grafikus kártyacsalád: | Adreno |
| Grafikus kártya: | Adreno GPU |
| Giroszkóp: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Kijelző felbontása: | 3200 x 2000 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Panel típusa: | Hosszú távú használat |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | 3,2 ezer |
| Kijelző átlója: | 28,2 cm (11,1") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 600 cd/m² |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 2MP |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Energiahatékonysági osztály: | F |
| Akkumulátor kapacitása: | 8860mAh |
| Érintőceruza: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Az elektronikus hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek. |
| NPU teljesítmény akár: | 20 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Qualcomm hatszög |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

