Lenovo LOQ 17IRX10 Intel® Core™ i5 i5-13450HX Notebook 43,9 cm (17,3") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Szürke
Kód: MOBLEVGAM0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo LOQ 17IRX10 Intel® Core™ i5 i5-13450HX Notebook 43,9 cm (17,3") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Szürke| Processzorszálak száma | 16 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 55W |
| Processzor gyártója | Intel |
| Hatékony magok | 4 |
| Erőteljes magok | 6 |
| Maximális turbóteljesítmény | 157 Ny |
| Processzorgeneráció | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,4 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzor órajelsebessége | 2,4 GHz |
| Processzor modell | i5-13450HX |
| WWAN | Nincs telepítve |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum | M.2 |
| NVMe | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adapter tápellátás | 245 W |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín neve | Luna Gray |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín | Szürke |
| Terméktípus | Laptop |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | Fehér |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Hangchip | Realtek ALC3287 |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Súly | 2,9 kg |
| Mélység | 276,2 mm |
| Szélesség | 398,4 mm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Nem |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Grafikus kártya memóriája | 8 GB |
| Diszkrét GPU gyártó | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR7 |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel HM770 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Színskála | 100% |
| Színtér | sRGB |
| Natív képarány | 16:9 |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 43,9 cm (17,3") |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa | IPS |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Akkumulátor kapacitása | 60 Wh |
| Hálózati adapter | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a megfelelő ártalmatlanítást a helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Gyermekektől elzárva tartandó az áramütés veszélyének elkerülése érdekében., A készülék működés közben felforrósodhat, vigyázzon, nehogy megégesse magát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 4.3 kg |
| EAN vonalkód: | 199271246856 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 55W |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Hatékony magok: | 4 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 157 Ny |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,4 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,4 GHz |
| Processzor modell: | i5-13450HX |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adapter tápellátás: | 245 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Laptop |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | Fehér |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Súly: | 2,9 kg |
| Mélység: | 276,2 mm |
| Szélesség: | 398,4 mm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel HM770 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Színskála: | 100% |
| Színtér: | sRGB |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 43,9 cm (17,3") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátor kapacitása: | 60 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a hulladékkezelést a helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva., A készülék működés közben felforrósodhat, vigyázzon, nehogy megégesse magát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

