Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0" WQXGA OLED 500 nit 240 Hz LBL Fényes 64 GB DDR5 5600 SSD 2 TB GeForce RTX 5080 16 GB Kamera 5.0 MP 99.9 Wh W11Pro Eclipse Fekete
Kód: MOBLEVGAM0188
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0" WQXGA OLED 500 nit 240 Hz LBL Fényes 64 GB DDR5 5600 SSD 2 TB GeForce RTX 5080 16 GB Kamera 5.0 MP 99.9 Wh W11Pro Eclipse Fekete| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 9 |
| Processzor órajelsebessége | 2,5 GHz |
| Processzorszálak száma | 32 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor modell | 9955HX3D |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,4 GHz |
| Processzormagok száma | 16 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Teljes SSD-kapacitás | 2 TB |
| SSD interfész | PCI Express |
| Teljes tárolókapacitás | 2 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Adapter tápellátás | 400 W |
| Szín neve | Napfogyatkozás fekete |
| Terméktípus | Laptop |
| Alapanyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | RGB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Mélység | 276 mm |
| Súly | 2,56 kg |
| Magasság | 26,7 mm |
| Szélesség | 364,4 mm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 64 GB |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 610M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Natív képarány | 16:10 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1600 képpont |
| HD felbontás típusa | WQXGA |
| Panel típusa | OLED |
| Színtér | DCI-P3 |
| Színskála | 100% |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| HD kamera típusa | Full HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 199271900864 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 9 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,5 GHz |
| Processzorszálak száma: | 32 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor modell: | 9955HX3D |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SSD teljes kapacitása: | 2 TB |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Teljes tárolókapacitás: | 2 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Adapter tápellátás: | 400 W |
| Szín neve: | Napfogyatkozás fekete |
| Terméktípus: | Laptop |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | RGB |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mélység: | 276 mm |
| Súly: | 2,56 kg |
| Magasság: | 26,7 mm |
| Szélesség: | 364,4 mm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 64 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 610M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Natív képarány: | 16:10 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| HD felbontás típusa: | WQXGA |
| Panel típusa: | OLED |
| Színtér: | DCI-P3 |
| Színskála: | 100% |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| HD kamera típusa: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

