Lenovo Go Tech Accessories Szervező berendezéstáska Szürke tok
Kód: MOBLEVTOR0119
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Go Tech Accessories Szervező berendezéstáska Szürke tok| Borító típusa | Aktatáska |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Poliészter |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Súly | 500 g |
| Mélység | 56 mm |
| Csomag szélessége | 305 mm |
| Csomag magassága | 56 mm |
| Súly csomagolással együtt | 600 g |
| Csomagolási mélység | 235 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 195892034131 |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Poliészter |
| Magasság: | 235 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Súly: | 500 g |
| Mélység: | 56 mm |
| Csomag szélessége: | 305 mm |
| Csomag magassága: | 56 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 600 g |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

