Lenovo ANC Headset 6550 fejhallgató mikrofonnal Vezeték nélküli Fejre szerelhető Irodai/hívásközponti USB Type-C Bluetooth Fekete
Kód: AKGLEVSBL0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ANC Headset 6550 fejhallgató mikrofonnal Vezeték nélküli Fejre szerelhető Irodai/hívásközponti USB Type-C Bluetooth Fekete| USB Type-C töltőport | Igen |
| Microsoft Teams minősítésű | Igen |
| Súly | 165 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 365 g |
| Csomag magassága | 51 mm |
| Csomagolási mélység | 161 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 194 mm |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 30 méter |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Kábelhossz | 1,3 méter |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Iroda / call center |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kábel színe | Fekete |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Vezérlőbillentyűk | Lejátszás/Szünet, Némítás, Hangerő +, Microsoft Teams gomb, ANC-vezérlés, Hangerő - |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 2 |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülre helyezhető |
| Tanúsítvány | CB, BQB, CE, TUV jel, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDPPI, JRF |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–45 °C |
| Akkumulátor kapacitása | 640mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 60 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 5V |
| Hálózati adapter | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő | Igen |
| Ház | Igen |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége | 115 dB |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 2% |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
| Mikrofon némítása | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Irányított mikrofon típusa | Egyirányú/omnidirekcionális mikrofon |
| Mikrofon típusa | Gém / beépített mikrofon |
| Töltési idő | 120 perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 195892122241 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Microsoft Teams minősítésű: | Igen |
| Súly: | 165 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 365 g |
| Csomag magassága: | 51 mm |
| Csomagolási mélység: | 161 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 194 mm |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 30 méter |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Kábelhossz: | 1,3 méter |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás: | Iroda / call center |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kábel színe: | Fekete |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Vezérlőbillentyűk: | Lejátszás/Szünet, Néma, Hangerő +, Microsoft Teams gomb, ANC-vezérlés, Kötet - |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 2 |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A füleken |
| Tanúsítvány: | CB, BQB, CE, TUV jel, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDPPI, JRF |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Akkumulátor kapacitása: | 640mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 60 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 5V |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Ház: | Igen |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 115 dB |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 2% |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
| Mikrofon némítása: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Irányított mikrofon típusa: | Egyirányú/omnidirekcionális mikrofon |
| Mikrofon típusa: | Gém / beépített mikrofon |
| Töltési idő: | 120 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

