Lenovo 5-16AKP10K1 Ryzen AI 7 350 16" WUXGA Érintőképernyő IPS 16 GB SSD 1 TB BT BLKB Win11 Kozmikus Kék (ÚJRACSOMAGOLVA) 2Év Új / Újracsomagolt
Kód: MOBLEVNOTMBTW
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 5-16AKP10K1 Ryzen AI 7 350 16" WUXGA Érintőképernyő IPS 16 GB SSD 1 TB BT BLKB Win11 Kozmikus Kék (ÚJRACSOMAGOLVA) 2Év Új / Újracsomagolt| Processzor gyártója | AMD |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzor típusa | AMD Ryzen AI 7 |
| Processzor modell | 350 |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| SSD formátum | M.2 |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Szín neve | Kozmikus kék |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Kék |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Másodpilóta kulcs | Igen |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Szélesség | 356,5 mm |
| Súly | 1,85 kg |
| Magasság | 16,9 mm |
| Mélység | 250,6 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD SoC |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Színskála | 45% |
| Színtér | NTSC |
| Natív képarány | 16:10 |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Panel típusa | IPS |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 60 Hz |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 65 Wh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.51 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719152501 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 7 |
| Processzor modell: | 350 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Szín neve: | Kozmikus kék |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Kék |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Szélesség: | 356,5 mm |
| Súly: | 1,85 kg |
| Magasság: | 16,9 mm |
| Mélység: | 250,6 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Színskála: | 45% |
| Színtér: | NTSC |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 65 Wh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

