Lenovo 40AW0065WW PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fekete AC Beltéri
Kód: ZDLLEVNOT0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 40AW0065WW PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fekete AC Beltéri| Bemeneti áram | 1,2 A |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség | 5, 9, 15, 20 V |
| Maximális kimeneti feszültség | 20 V |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Tanúsítvány | CB, ErP, UL, FCC, IC, DoE, NRCan, RCM, PSB, PSE, BSMI, EAC, Kvalitet, UKrSEPRO, SII, ISC, STZ, INSM, PD3.0 |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 42,5 mm |
| Szélesség | 59,7 mm |
| Súly | 117 g |
| Magasság | 30 mm |
| Csomag magassága | 70 mm |
| Csomag szélessége | 170 mm |
| Csomagolási mélység | 133 mm |
| Súly csomagolással együtt | 457 g |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Töltő típusa | Belső |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| USB tápellátási verzió | 3.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| A mellékelt terminálok típusai | Egyesült Királyság, USA, AU, EU |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 85044095 |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a tápegység fedelét. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. Óvja a nedvességtől. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 194552822231 |
| Bemeneti áram: | 1,2 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség: | 5, 9, 15, 20 V |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Tanúsítvány: | CB, ErP, UL, FCC, IC, DoE, NRCan, RCM, PSB, PSE, BSMI, EAC, Kvalitet, UKrSEPRO, SII, ISC, STZ, INSM, PD3.0 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 42,5 mm |
| Szélesség: | 59,7 mm |
| Súly: | 117 g |
| Magasság: | 30 mm |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Csomag szélessége: | 170 mm |
| Csomagolási mélység: | 133 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 457 g |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Töltő típusa: | Belső |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| A mellékelt terminálok típusai: | Egyesült Királyság, MINKET, AU, EU |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85044095 |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a tápegység fedelét., Ne dobd őket a hagyományos szemetesbe., Óvja a nedvességtől. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

