LEGO DISNEY 43293 Kakamora
Kód: KLOLEGLEG2315
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43293 Kakamora| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Počet prvků | 407 |
| Série | Disney |
| Hloubka | 90 mm |
| Výška | 70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení | 416 g |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.414 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066812 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Elemek száma: | |
| Sorozat: | Disney |
| Mélység: | 90 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Csomag magassága: | 220 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

