LEGO CITY 60508 Rendőrségi vonatrablás
Kód: KLOLEGLEG2180
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60508 Rendőrségi vonatrablás| Elemek száma | 1313 |
| Sorozat | Város |
| Játékfigurák számolása | 6 db. |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Csomagolási mélység | 103 mm |
| Csomag magassága | 378 mm |
| Csomag szélessége | 555 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,8 kg |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 3.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018056974 |
| Elemek száma: | 1313 |
| Sorozat: | Város |
| Játékfigurák számolása: | 6 db. |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Mélység: | 800 mm |
| Csomagolási mélység: | 103 mm |
| Csomag magassága: | 378 mm |
| Csomag szélessége: | 555 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,8 kg |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

