LEGO CITY 60445 F1 - Teherautó RB20 és AMR24 F1 autókkal
Kód: KLOLEGLEG1632
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60445 F1 - Teherautó RB20 és AMR24 F1 autókkal| Sorozat | Város |
| Elemek száma | 1086 |
| Játékfigurák számolása | 5 db. |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 8+ év/évek |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 440 mm |
| Csomag szélessége | 536 mm |
| Csomag magassága | 280 mm |
| Csomagolási mélység | 77 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,7 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.69 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017812519 |
| Sorozat: | Város |
| Elemek száma: | 1086 |
| Játékfigurák számolása: | 5 db. |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Mélység: | 440 mm |
| Csomag szélessége: | 536 mm |
| Csomag magassága: | 280 mm |
| Csomagolási mélység: | 77 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,7 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

