LEGO ARCHITECTURE 21063 Neuschwanstein kastély
Kód: KLOLEGLEG1869
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO ARCHITECTURE 21063 Neuschwanstein kastély| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 3455 |
| Sorozat | Építészet |
| Mélység | 200 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Szélesség | 460 mm |
| Csomag szélessége | 555 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,39 kg |
| Csomagolási mélység | 132 mm |
| Csomag magassága | 378 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 4.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017816760 |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 3455 |
| Sorozat: | Építészet |
| Mélység: | 200 mm |
| Magasság: | 310 mm |
| Szélesség: | 460 mm |
| Csomag szélessége: | 555 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,39 kg |
| Csomagolási mélység: | 132 mm |
| Csomag magassága: | 378 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

