LEGO ARCHITECTURE 21061 Notre-Dame de Paris
Kód: KLOLEGLEG1410
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO ARCHITECTURE 21061 Notre-Dame de Paris| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 4383 |
| Sorozat | Építészet |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Mélység | 410 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,57 kg |
| Csomag magassága | 380 mm |
| Csomagolási mélység | 130 mm |
| Csomag szélessége | 555 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 4.39 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017582412 |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 4383 |
| Sorozat: | Építészet |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Mélység: | 410 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Magasság: | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,57 kg |
| Csomag magassága: | 380 mm |
| Csomagolási mélység: | 130 mm |
| Csomag szélessége: | 555 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

