Lamináló Leitz iLAM Home A4 Biały
Kód: BIULEILAM0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lamináló Leitz iLAM Home A4 Biały| Szín | Fehér, Szürke |
| Modell | Forró lamináló |
| Beépített kijelző | Nem |
| Formátum | A4 |
| Fólia vastagsága | 75 µm, 125 µm |
| Hőmérséklet (maximum) | 128°C |
| Bemelegedési idő | 3 perc |
| Maximális dokumentumvastagság | 0,4 mm |
| Beragadásgátló mechanizmus | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Maximális laminálási szélesség | 24 cm |
| Laminálási sebesség | 300 mm/perc |
| Hengerek száma | 2 |
| Laminálási idő | 60 másodperc |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás | 260 W |
| Súly | 1,18 kg |
| Magasság | 87 mm |
| Szélesség | 349 mm |
| Mélység | 100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laminators |
|---|---|
| Súly: | 1.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4002432135424 |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Modell: | Forró lamináló |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Formátum: | A4 |
| Fólia vastagsága: | 75 µm, 125 µm |
| Hőmérséklet (maximum): | 128°C |
| Bemelegedési idő: | 3 perc |
| Maximális dokumentumvastagság: | 0,4 mm |
| Beragadásgátló mechanizmus: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Maximális laminálási szélesség: | 24 cm |
| Laminálási sebesség: | 300 mm/perc |
| Hengerek száma: | 2 |
| Laminálási idő: | 60 másodperc |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 260 W |
| Súly: | 1,18 kg |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 349 mm |
| Mélység: | 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

