Lábpozícionáló párna alváshoz Cylinder 70
Kód: SYPAS3BPL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lábpozícionáló párna alváshoz Cylinder 70| Hossz | 700 mm |
| Termék átmérője | 150 mm |
| Helyes használat | Láb |
| Szín | Kék |
| Anyag | Hab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Safe position in bed |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 3701127716771 |
| Hossz: | 700 mm |
| Termék átmérője: | 150 mm |
| Helyes használat: | Láb |
| Szín: | Kék |
| Anyag: | Hab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

