Krux Tano szekrény (KRXD015)
Kód: OBUKRXOBU0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Krux Tano szekrény (KRXD015)| Kombinált HDD/SDD keret | Nem |
| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Edzett üveg, Műanyag, Fém |
| Alkalmas | Játék |
| Világítás | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Világítás helye | Hátul, elöl |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Modell | PC |
| Grafikus kártya maximális hossza | 42 cm |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Porszűrő | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Oldalsó ablak | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15,5 cm |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Magasság | 443 mm |
| Szélesség | 277 mm |
| Mélység | 426 mm |
| Hangbemenet/kimenet | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Figyelmeztetés | Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében gondoskodjon a ház megfelelő szellőztetéséről., Tartsa távol a terméket vízforrásoktól az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| Tápegység helye | Alsó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018669151 |
| Kombinált HDD/SDD keret: | Nem |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Edzett üveg, Kabát, Fém |
| Alkalmas: | Játék |
| Világítás: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Világítás helye: | Vissza, Elülső |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Modell: | PC |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,5 cm |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Magasság: | 443 mm |
| Szélesség: | 277 mm |
| Mélység: | 426 mm |
| Hangbemenet/kimenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Figyelmeztetés: | Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését., Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

