Krux Empero borító
Kód: OBUKRXOBU0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Krux Empero borító| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, ATX, Mini-ITX |
| 2,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Porszűrő | Igen |
| Formátum | Torony |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15,5 cm |
| Szín | Fekete |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Modell | PC |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Grafikus kártya maximális hossza | 42 cm |
| Magasság | 426 mm |
| Súly | 7,5 kg |
| Mélység | 443 mm |
| Szélesség | 277 mm |
| Maximális ventilátorszám | 10 |
| Figyelmeztetés | Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében gondoskodjon a ház megfelelő szellőztetéséről., Tartsa távol a terméket vízforrásoktól az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.83 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018668376 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, ATX, Mini-ITX |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Porszűrő: | Igen |
| Formátum: | Torony |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Modell: | PC |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Magasság: | 426 mm |
| Súly: | 7,5 kg |
| Mélység: | 443 mm |
| Szélesség: | 277 mm |
| Maximális ventilátorszám: | 10 |
| Figyelmeztetés: | Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését., Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

