Krux Atron szekrény (KRXD017)
Kód: OBUKRXOBU0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Krux Atron szekrény (KRXD017)| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Kombinált HDD/SDD keret | Nem |
| Világítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Porszűrő | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Anyag | Fém, Edzett üveg, Műanyag |
| 2,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Alkalmas | Játék |
| Modell | PC |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Formátum | Midi torony |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Grafikus kártya maximális hossza | 42 cm |
| Be/ki gomb | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,5 cm |
| Világítás helye | Hátul, elöl |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 442 mm |
| Mélység | 445 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Hangbemenet/kimenet | Igen |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 240 mm, 120, 140 mm |
| Figyelmeztetés | Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében gondoskodjon a ház megfelelő szellőztetéséről., Tartsa távol a terméket vízforrásoktól az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
| Tápegység helye | Alsó |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 7.64 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018669175 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Kombinált HDD/SDD keret: | Nem |
| Világítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Anyag: | Fém, Edzett üveg, Kabát |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Alkalmas: | Játék |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Formátum: | Midi torony |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Világítás helye: | Vissza, Elülső |
| Szélesség: | 280 mm |
| Magasság: | 442 mm |
| Mélység: | 445 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Hangbemenet/kimenet: | Igen |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 240 mm, 120, 140 mm |
| Figyelmeztetés: | Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését., Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

