Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD memóriamodul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 6400 MT/s 288 tűs DIMM
Kód: PSEKINDR50096
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KSM64R52BD4-64MD memóriamodul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 6400 MT/s 288 tűs DIMM| CAS-késés | 52 |
| Puffer típusa | Regisztrált (pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x64GB |
| Memória adatátviteli sebesség | 6400 MT/s |
| Belső memória | 64 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memória rangsor | 2 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| ECC | Nem |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| SPD-profil | Igen |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Moduláris konfiguráció | 8192 millió x 80 |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Ólombevonat | Arany |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 295 ns |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Magasság | 31,2 mm |
| Nem tartalmaz | Halogén |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–95 °C |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR5 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 740617347128 |
| CAS-késés: | 52 |
| Puffer típusa: | Regisztrált (pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x64GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 6400 MT/s |
| Belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memória rangsor: | 2 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| ECC: | Nem |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| SPD-profil: | Igen |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Moduláris konfiguráció: | 8192 millió x 80 |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Ólombevonat: | Arany |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Magasság: | 31,2 mm |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–95 °C |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

