Kingston Technology FURY 64GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM (2 db-os készlet) Impact PnP
Kód: PAMKINSOO0225
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY 64GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM (2 db-os készlet) Impact PnP| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 32 GB |
| Belső memória | 64 GB |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| CAS-késés | 40 |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum | 262 tűs SO-DIMM |
| ECC | Nem |
| A sorozat aktív ideje | 28,56 ns |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| SPD-profil | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Moduláris konfiguráció | 4096 millió x 64 |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| Ólombevonat | Arany |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 295 ns |
| Mélység | 69,6 mm |
| Szélesség | 3,8 mm |
| Súly | 20 g |
| Magasság | 30 mm |
| Súly csomagolással együtt | 46,21 gramm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Csomag szélessége | 95,2 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne sértse meg a memóriamodulokat, mivel egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.048 kg |
| EAN vonalkód: | 740617331646 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 32 GB |
| Belső memória: | 64 GB |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| CAS-késés: | 40 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum: | 262 tűs SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| A sorozat aktív ideje: | 28,56 ns |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| SPD-profil: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Moduláris konfiguráció: | 4096 millió x 64 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Ólombevonat: | Arany |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| Mélység: | 69,6 mm |
| Szélesség: | 3,8 mm |
| Súly: | 20 g |
| Magasság: | 30 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 46,21 gramm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Csomag szélessége: | 95,2 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

