Kenwood KSC-W1200B subwoofer do auta Předinstalovaný subwoofer 300 W
Kód: MCAKNWSUB0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KSC-W1200B subwoofer do auta Předinstalovaný subwoofer 300 W| Hmotnost | 7,8 kg |
| Šířka | 486 mm |
| Výška | 342 mm |
| Hloubka | 272 mm |
| Impedance | 4 ohm |
| Typ magnetu | Ferit |
| Barva | Černá |
| Jmenovitý vstupní výkon | 300 W |
| Maximální výkon | 1200 W |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Typ produktu | Předinstalovaný subwoofer |
| RMS výkon subwooferu | 300 W |
| Citlivost subwooferu | 84 dB |
| Špičkový výkon subwooferu | 1200 W |
| Průměr membrány | 30 cm |
| Typ subwooferu | Pasivní subwoofer |
| Frekvenční pásmo subwooferu | 38 - 300 Hz |
| Typ skříňky | Přibalený |
| Impedance subwooferu | 4 ohm |
| Materiál membrány subwooferu | Polypropylen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Subwoofers |
|---|---|
| Súly: | 9.76 kg |
| EAN vonalkód: | 019048202116 |
| Hmotnost: | 7,8 kg |
| Šířka: | 486 mm |
| Výška: | 342 mm |
| Hloubka: | 272 mm |
| Impedance: | 4 ohm |
| Typ magnetu: | Ferit |
| Barva: | Černá |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 300 W |
| Maximální výkon: | 1200 W |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Typ produktu: | Předinstalovaný subwoofer |
| RMS výkon subwooferu: | 300 W |
| Citlivost subwooferu: | 84 dB |
| Špičkový výkon subwooferu: | 1200 W |
| Průměr membrány: | 30 cm |
| Typ subwooferu: | Pasivní subwoofer |
| Frekvenční pásmo subwooferu: | 38 - 300 Hz |
| Typ skříňky: | Přibalený |
| Impedance subwooferu: | 4 ohm |
| Materiál membrány subwooferu: | Polypropylen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

