JOSERA Medi/Maxi csirke és rizs - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPJOSKAS0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Medi/Maxi csirke és rizs - száraz kutyatáp - 12,5 kg| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Ízületi támogatás, Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészség |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Általános egészség, Ízületvédelem, Izomtömeg-védelem, Erős és egészséges csontok |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Kutyafajta | Minden közepes és nagy kutyafajta, Minden közepes kutyafajta, Minden nagy kutyafajta |
| Súly | 12,5 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nyersrost | 3,8% |
| Durva hamu | 6,7% |
| Fehérjék | 26% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254786573 |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot, Ízületvédelem, Izomtömeg-védelem, Erős és egészséges csontok |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly: | 12,5 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nyersrost: | 3,8% |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Fehérjék: | 26% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

