JOSERA Medi/Maxi Csirke és Édesburgonya - száraz kutyatáp - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Medi/Maxi Csirke és Édesburgonya - száraz kutyatáp - 3kg| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Ízülettámogatás, Gluténmentes, Gabonamentes, Általános egészség |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Ízületvédelem, Erős és egészséges csontok, Gabonaintolerancia |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Csirke |
| Fajtaméret | Közepes fajták 10-25 kg, Nagy fajták 25-45 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepestestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 3 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 3% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Durva hamu | 7,4% |
| Fehérjék | 25% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254788225 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Ízületi támogatás, Gluténmentes, Gabonamentes, Általános egészségi állapot |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Ízületvédelem, Erős és egészséges csontok, Gabonaintolerancia |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Csirke |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű 25 - 45 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 3 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 3% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Fehérjék: | 25% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

