JOSERA Junior High Protein tengeri hal - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPJOSKAS0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Junior High Protein tengeri hal - száraz kutyaeledel - 12,5 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak, Aktív, Izomtömeg-védelem |
| Az állat kora | Junior |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak, Izomépítés, Általános egészség, Fokozott aktivitás, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Lazac |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 2,5% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Fehérjék | 30% |
| Durva hamu | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254786610 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Aktív, Izomtömeg-védelem |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Fokozott aktivitás, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Lazac |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Fehérjék: | 30% |
| Durva hamu: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

