JOSERA Adult Festival - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPJOSKAS0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Adult Festival - száraz kutyaeledel - 12,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Haj és bőr, Általános egészség, Ízületi támogatás |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Baromfi |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Erős és egészséges csontok, Általános egészség, Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Aktív |
| Súly | 12,5 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost | 2,5% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Fehérjék | 26% |
| Durva hamu | 6,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.666 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254785958 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Haj és bőr, Általános egészségi állapot, Ízületi támogatás |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Erős és egészséges csontok, Általános egészségi állapot, Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Aktív |
| Súly: | 12,5 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Fehérjék: | 26% |
| Durva hamu: | 6,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

