JOHN DOG Good Form Puppy sertéshússal és marhahússal - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLZJDOKSP0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOHN DOG Good Form Puppy sertéshússal és marhahússal - száraz kutyatáp - 12 kg| Egyéb jellemzők | Ízülettámogatás, Gluténmentes, Növekedési időszak, Csirkementes, Általános egészség |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Takarmány íze | Sertéshús, Marhahús |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Laktózmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Sertéshús |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Állattípus | Kutya |
| Súly | 12 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Az állat kora | Junior |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 26% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Nyersrost | 2% |
| Durva hamu | 7,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5903246849936 |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Gluténmentes, Növekedési időszak, Csirke nélkül, Általános egészségi állapot |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Takarmány íze: | Sertéshús, Marhahús |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Laktózmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Sertéshús |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Állattípus: | KUTYA |
| Súly: | 12 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Az állat kora: | Junior |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 26% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 2% |
| Durva hamu: | 7,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

