Inhalátor s pístovým nebulizátorem HAXE NEBULUS JLN-2305BS-B
Kód: NSEHAXINE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Inhalátor s pístovým nebulizátorem HAXE NEBULUS JLN-2305BS-B| Spotřeba elektrické energie | 65 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Typ zdroje | AC |
| Výška | 95 mm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Šířka | 170 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá, Šedá |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Jednoduché používání | Ano |
| Hlučnost | 55 dB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Maximální tlak | 305 bar |
| Velikost částic | 0,5 - 6 µm |
| Maximální objem plnění | 8 ml |
| Nebulizační kapacita | 0,4 ml/min |
| Provozní tlak | 2,8 bar |
| Vzduchový filtr | Ano |
| Maska pro dospělé | Ano |
| Maska pro děti | Ano |
| Náustek | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers and nebulizers |
|---|---|
| Súly: | 1.91 kg |
| EAN vonalkód: | 5902696003035 |
| Spotřeba elektrické energie: | 65 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Typ zdroje: | AC |
| Výška: | 95 mm |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 280 mm |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Hlučnost: | 55 dB |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 40 °C |
| Maximální tlak: | 305 bar |
| Velikost částic: | 0,5 - 6 µm |
| Maximální objem plnění: | 8 ml |
| Nebulizační kapacita: | 0,4 ml/min |
| Provozní tlak: | 2,8 bar |
| Vzduchový filtr: | Ano |
| Maska pro dospělé: | Ano |
| Maska pro děti: | Ano |
| Náustek: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

