INABA Ciao Churu Box Tonhalkeverék - macskajutalomfalat - 20 x 14g
Kód: DLKIBNPRZ0113
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Ciao Churu Box Tonhalkeverék - macskajutalomfalat - 20 x 14g| Súly | 20 x 14 g |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Hal |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Kezelés típusa | Tészta, Hal |
| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Általános egészségi állapot |
| Állatorvosi besorolás | Finomság |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | INABA Churu többcsomagos |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes, Általános egészségre |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. |
| Durva hamu | 1,5% |
| Zsírtartalom | 0,5% |
| Nedvességtartalom | 88% |
| Nyersrost | 0,1% |
| Fehérjék | 8,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365731258 |
| Súly: | 20 x 14 g |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Hal |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| A kezelés típusa: | Paszták, Hal |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | INABA Churu többcsomagos |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes, Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Zsírtartalom: | 0,5% |
| Nedvességtartalom: | 88% |
| Nyersrost: | 0,1% |
| Fehérjék: | 8,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

