INABA Ciao Bisque Creamy soup with chicken, beef and fish Box - pamlsek pro kočky - 24x40g
Kód: DLKIBNKAM0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Ciao Bisque Creamy soup with chicken, beef and fish Box - pamlsek pro kočky - 24x40g| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Odvodnění, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Celkové zdraví |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 24 x 40 g |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ ošetření | Masitý, Ryby |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | INABA Ciao Bisque |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin, Bez lepku, Alergie, Úzkostlivý |
| Varování | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Bílkoviny | 8% |
| Obsažená vlhkost | 86% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732316 |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Vízelvezetés, Allergiás, Gabonaintolerancia, Általános egészségi állapot |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| Kategória: | Macskák számára |
| A kezelés típusa: | Húsos, Hal |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | INABA Ciao Bisque |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység, Gabonamentes, Gluténmentes, Allergia, Aggódó |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Fehérjék: | 8% |
| Nedvességtartalom: | 86% |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Zsírtartalom: | 1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

