INABA Churu Skin&Coat tonhalas macskajutalomfalat receptúra - 20x14g
Kód: DLKIBNPRZ0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Churu Skin&Coat tonhalas macskajutalomfalat receptúra - 20x14g| Az állat speciális igényei | Bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet |
| Súly | 20 x 14 g |
| Tanács | INABA Churu |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| A kezelés típusa | Tészta, Hal |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes, Csirkementes, Haj- és bőrmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Hal |
| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Paszta |
| Csomagolás típusa | Tuba |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 8% |
| Durva hamu | 1,3% |
| Zsírtartalom | 2,7% |
| Nedvességtartalom | 86% |
| Nyersrost | 0,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365731364 |
| Az állat speciális igényei: | A bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet |
| Súly: | 20 x 14 g |
| Tanács: | INABA Churu |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| A kezelés típusa: | Paszták, Hal |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Hal |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Paszta |
| Csomagolás típusa: | Tuba |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 8% |
| Durva hamu: | 1,3% |
| Zsírtartalom: | 2,7% |
| Nedvességtartalom: | 86% |
| Nyersrost: | 0,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

