INABA Churu Csirke és tonhal keverék - jutalomfalat macskáknak - 80x14g
Kód: DLKIBNKAM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Churu Csirke és tonhal keverék - jutalomfalat macskáknak - 80x14g| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Fő íz | Ízek keveréke |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Finomság |
| Tanács | INABA Churu |
| A kezelés típusa | Tészta, Húsos, Halas |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gabonamentes, Allergia, Gluténmentes |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei | Allergiás |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Paszta |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Tuba |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 8,5% |
| Durva hamu | 1,5% |
| Nyersrost | 0,1% |
| Zsírtartalom | 0,5% |
| Nedvességtartalom | 88% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732194 |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| Tanács: | INABA Churu |
| A kezelés típusa: | Paszták, Húsos, Hal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gabonamentes, Allergia, Gluténmentes |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Paszta |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Tuba |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 8,5% |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Nyersrost: | 0,1% |
| Zsírtartalom: | 0,5% |
| Nedvességtartalom: | 88% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

