IMOUCruiser SC 4G LTE 5MP kamera IPC-K7FP-5H0TE
Kód: CIPIMOKAM0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IMOUCruiser SC 4G LTE 5MP kamera IPC-K7FP-5H0TE| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100 |
| Használható maximális kapacitású kártya | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD (TransFlash) |
| Kimenet, egyenáram amperben | 1 A |
| Kimenet, DC voltban | 12 V |
| Forrás típusa | DC |
| Rögzítési módszer | Fal |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fehér, fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP66 |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Súly | 446 g |
| Magasság | 196 mm |
| Szélesség | 126 mm |
| Mélység | 159 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Videós mozgásérzékelés | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Helyszín / pozíció | Szabadtéri |
| Távoli megtekintés | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Automatikus követés | Igen |
| IR szűrő | Igen |
| Modell | Biztonsági IP kamera |
| Nappali/éjszakai mód | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 50 °C |
| Dőlésszög | 0 - 90° |
| Függőleges pórusszög | 40° |
| Forgási tartomány | 0 - 355° |
| Vízszintes látószög | 73° |
| Pásztázásvezérlés | Igen |
| Átlós látószög | 89° |
| Kamera dőlésszögének vezérlése | Igen |
| Kamerák száma | 1 |
| Digitális zoom | 8x |
| Fix fókusztávolság | 3,6 mm |
| Zoomolás | Igen |
| Lencsék száma | 1 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Összes megapixel | 5MP |
| Videótömörítési formátumok | H.265, H.264 |
| Maximális felbontás | 2880 x 1620 képpont |
| Érzékelő típusa | CMOS |
| Szenzorok száma | 1 |
| Optikai érzékelő mérete | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Éjjellátó távolság | 30 méter |
| Éjjellátó | Igen |
| LED típus | IR |
| Infravörös LED-ek száma | 4 |
| Figyelmeztetés | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ne dobja őket a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést az elektromos károsodás elkerülése érdekében., Győződjön meg arról, hogy a termék megfelelően van telepítve és rögzítve a mechanikai sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 6976391034303 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100 |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD (TransFlash) |
| Kimenet, egyenáram amperben: | 1 A |
| Kimenet, DC voltban: | 12 V |
| Forrás típusa: | DC |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP66 |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Súly: | 446 g |
| Magasság: | 196 mm |
| Szélesség: | 126 mm |
| Mélység: | 159 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Videós mozgásérzékelés: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Helyszín / pozíció: | Szabadtéri |
| Távoli megtekintés: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Automatikus követés: | Igen |
| IR szűrő: | Igen |
| Modell: | Biztonsági IP kamera |
| Nappali/éjszakai mód: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 50 °C |
| Dőlésszög: | 0 - 90° |
| Függőleges pórusszög: | 40° |
| Forgási tartomány: | 0 - 355° |
| Vízszintes látószög: | 73° |
| Pásztázásvezérlés: | Igen |
| Átlós látószög: | 89° |
| Kamera dőlésszögének vezérlése: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| Digitális zoom: | 8x |
| Fix fókusztávolság: | 3,6 mm |
| Zoomolás: | Igen |
| Lencsék száma: | 1 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Videótömörítési formátumok: | H.265, H.264 |
| Maximális felbontás: | 2880 x 1620 képpont |
| Érzékelő típusa: | CMOS |
| Szenzorok száma: | 1 |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Éjjellátó távolság: | 30 méter |
| Éjjellátó: | Igen |
| LED típus: | IR |
| Infravörös LED-ek száma: | 4 |
| Figyelmeztetés: | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, ne dobja őket a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést az elektromos károsodás elkerülése érdekében., Győződjön meg arról, hogy a termék megfelelően van felszerelve és rögzítve, hogy elkerülje a mechanikai sérüléseket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

