iBox ORCUS X14 Midi torony, fekete
Kód: OBUIBOAXT0324
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox ORCUS X14 Midi torony, fekete| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5", 5,25" |
| Formátum | Midi torony |
| Szín | Fekete |
| Modell | PC |
| Támogatott alaplapformátumok | ITX, ATX |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 3 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Világítás | Igen |
| Külső 2,25"-os rekeszek száma | 1 |
| Háttérvilágítás színe | Piros |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| 3,5"-os rekeszek száma | 3 |
| 5,25"-os rekeszek száma | 1 |
| Porszűrő | Igen |
| Szélesség | 192 mm |
| Mélység | 462 mm |
| Magasság | 464 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Hangbemenet | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 1x 120 mm |
| Tápegység helye | Alsó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.275 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443052852 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5, 5,25" |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | ITX, ATX |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 3 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Világítás: | Igen |
| Külső 2,25"-os rekeszek száma: | 1 |
| Háttérvilágítás színe: | Piros |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| 5,25"-os rekeszek száma: | 1 |
| Porszűrő: | Igen |
| Szélesség: | 192 mm |
| Mélység: | 462 mm |
| Magasság: | 464 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 1x 120 mm |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

