iBox IUZ65WA tápegység/transzformátor autóba 65 W fekete
Kód: ZDLIBONOT0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox IUZ65WA tápegység/transzformátor autóba 65 W fekete| Kimeneti feszültség | 18,5 - 20,5 V |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, Túlterhelés, Túláram |
| Tápegység típusa | Autó |
| USB-portok száma | 1 |
| Cél | Laptop |
| Jelenlegi | Váltóáramból egyenáramba |
| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Szín | Fekete |
| Súly | 247 g |
| Szélesség | 29 mm |
| Mélység | 116 mm |
| Magasság | 69 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.345 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443053859 |
| Kimeneti feszültség: | 18,5 - 20,5 V |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlzott terhelés, Túláram |
| Tápegység típusa: | Autó |
| USB-portok száma: | 1 |
| Cél: | Laptop |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 247 g |
| Szélesség: | 29 mm |
| Mélység: | 116 mm |
| Magasság: | 69 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

