iBOX IED03 Externí vypalovačka DVD
Kód: NAPIBOOND0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBOX IED03 Externí vypalovačka DVD| Typ vkládání disku | Podavač |
| Interní | Ne |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 282 g |
| Šířka | 148 mm |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška | 18 mm |
| Výška balení | 23 mm |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Hloubka | 142 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Výstupní rozhraní | USB typu C |
| Průměr optického disku | 120 mm |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Podporovaná média | DVD+R DL, CD-R, CD-ROM, DVD-R DL, CD, DVD+RW, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, DVD, DVD-RW, DVD-R |
| Rozhraní | USB 3.1 Gen 1 |
| Dodávané kabely | USB |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| Rychlost zápisu CD-R | 24x |
| Rychlost zápisu DVD+RW | 8x |
| Rychlost zápisu CD-RW | 24x |
| Rychlost zápisu DVD-RAM | 8x |
| Rychlost přepisu CD | 24x |
| Rychlost zápisu CD | 24x |
| Rychlost zápisu DVD+R Double Layer | 8x |
| Rychlost zápisu DVD-R | 8x |
| Rychlost čtení DVD-RAM | 6x |
| Rychlost čtení DVD+RW | 8x |
| Rychlost čtení DVD-Video | 4x |
| CD-ROM rychlost čtení | 24x |
| Rychlost čtení DVD-R | 8x |
| DVD-ROM rychlost čtení | 8x |
| Rychlost čtení CD-RW | 24x |
| Rychlost čtení DVD+R M-DISC | 8x |
| Rychlost čtení CD | 24x |
| Rychlost čtení CD-R | 24x |
| Varování | Nevystavujte se prachu a vlhkosti, které mohou přístroj poškodit., Neotevírejte spotřebič bez dostatečné ochrany., Likvidace v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. Nevyhazujte do běžného odpadu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.305 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680596 |
| Lemez behelyezésének típusa: | Adagoló |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 282 g |
| Szélesség: | 148 mm |
| Csomag szélessége: | 150 mm |
| Magasság: | 18 mm |
| Csomag magassága: | 23 mm |
| Csomagolási mélység: | 150 mm |
| Mélység: | 142 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Kimeneti interfész: | USB Type-C |
| Optikai lemez átmérője: | 120 mm |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Támogatott média: | DVD+R DL, CD-R, CD-ROM, DVD-R DL, CD, DVD+RW, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, DVD, DVD-RW, DVD-R |
| Felület: | USB 3.1 Gen 1 |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| CD-R írási sebesség: | 24x |
| DVD+RW írási sebesség: | 8x |
| CD-RW írási sebesség: | 24x |
| DVD-RAM írási sebesség: | 8x |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| DVD+R kétrétegű írási sebesség: | 8x |
| DVD-R írási sebesség: | 8x |
| DVD-RAM olvasási sebesség: | 6x |
| DVD+RW olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-videó olvasási sebesség: | 4x |
| CD-ROM olvasási sebesség: | 24x |
| DVD-R olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
| CD-RW olvasási sebesség: | 24x |
| DVD+R M-LEMEZ olvasási sebessége: | 8x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
| CD-R olvasási sebesség: | 24x |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki pornak és nedvességnek, mert ezek károsíthatják a készüléket., Ne nyissa ki a készüléket megfelelő védelem nélkül., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. Ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

