iBox CUBE II tápegység 400 W 20+4 tűs ATX ATX ezüst
Kód: ZASIBOOBU0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox CUBE II tápegység 400 W 20+4 tűs ATX ATX ezüst| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Áramvédelmi elemek | Alulfeszültség, Túlterhelés, Túláram, Túlfeszültség, Rövidzárlat |
| Bemeneti áram | 3 A |
| Maximális kimeneti áram (-12 V) | 0,3 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 130 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 15 A |
| Maximális kimeneti áram (+12V1) | 10A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 22 A |
| Maximális kimeneti áram (+12V2) | 12 A |
| Kombinált teljesítmény (-12 V) | 3,6 W |
| Teljes energiafogyasztás | 400 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 130 W |
| Maximális energiafogyasztás | 400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Passzív |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor helye | Oldal |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Szín | Ezüst |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs) | Igen |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| SATA tápcsatlakozók száma | 2 |
| ATX verzió | 2.2 |
| PSU formátum | ATX |
| Zajszint | 20dB |
| Biztonság | UVP / OVP / SCP / OPP / OCP / OTP |
| Tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443051954 |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túlterhelés, Túláram, Túlfeszültség, Rövidzár |
| Bemeneti áram: | 3 A |
| Maximális kimeneti áram (-12 V): | 0,3 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 130 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 15 A |
| Maximális kimeneti áram (+12V1): | 10A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 22 A |
| Maximális kimeneti áram (+12V2): | 12 A |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Teljes energiafogyasztás: | 400 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 130 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Passzív |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor helye: | Oldal |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 150 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 2 |
| ATX verzió: | 2.2 |
| PSU formátum: | ATX |
| Zajszint: | 20dB |
| Biztonság: | UVP / OVP / SCP / OPP / OCP / OTP |
| Tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

