iBox CETUS 903 Midi torony, fekete
Kód: OBUIBOOBU0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox CETUS 903 Midi torony, fekete| SSD formátum | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Oldalsó ablak | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Világítás | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Alkalmas | Játék |
| Szín | Fekete |
| Modell | PC |
| Támogatott alaplapformátumok | Mikro-ATX, ATX |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Porszűrő | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 29 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16 cm |
| Világítás helye | Belső ventilátorok |
| Be/ki gomb | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 7 |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Magasság | 460 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Mélység | 340 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Figyelmeztetés | Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében gondoskodjon a ház megfelelő szellőztetéséről., Tartsa távol a terméket vízforrásoktól az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
| Tápegység helye | Alsó |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968681043 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Világítás: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, ATX |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 29 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16 cm |
| Világítás helye: | Belső ventilátorok |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Magasság: | 460 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Mélység: | 340 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Figyelmeztetés: | Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését., Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre. |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

