iBOX C-65 fehér, GaN 65W univerzális töltő
Kód: LADIBOSIC0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBOX C-65 fehér, GaN 65W univerzális töltő| Energiafogyasztás | 65 W |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Szín | Fehér |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| USB-portok száma | 3 |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 32 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Mellékelt kábelek | USB-C - USB-C |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| USB 2.0 portok száma | 3 |
| Áramvédelmi elemek | OTP, Túlfeszültség-védelem, OCP, Rövidzárlatvédelem, Túlterhelés, Túlfeszültség, SCP, OVP, Túlmelegedés |
| Töltő típusa | Belső |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Figyelmeztetés | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680602 |
| Energiafogyasztás: | 65 W |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Szín: | Fehér |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| USB-portok száma: | 3 |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Szélesség: | 36 mm |
| Magasság: | 32 mm |
| Mélység: | 65 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB-C - USB-C |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| USB 2.0 portok száma: | 3 |
| Áramvédelmi elemek: | Egyszeri jelszó, Túlfeszültség-védelem, OCP, Rövidzárlatvédelem, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, SCP, ÁLLATORVOS, Túlmelegedés |
| Töltő típusa: | Belső |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

