IBOX AURORA 700W tápegység 14 CM-es ventilátor ZIA700W14CMBOX
Kód: ZDLIBOOBU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IBOX AURORA 700W tápegység 14 CM-es ventilátor ZIA700W14CMBOX| Kimeneti teljesítmény | 700 W |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Fém |
| Formátum | Torony |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Frakciók száma | 1 |
| Névleges kimeneti feszültség | 230V |
| Aljzatok száma | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Automatikus akkumulátorteszt | Igen |
| Üzem közben cserélhető akkumulátor | Nem |
| Hidegindítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.94 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443056294 |
| Kimeneti teljesítmény: | 700 W |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Fém |
| Formátum: | Torony |
| Magasság: | 150 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Frakciók száma: | 1 |
| Névleges kimeneti feszültség: | 230V |
| Aljzatok száma: | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Automatikus akkumulátorteszt: | Igen |
| Üzem közben cserélhető akkumulátor: | Nem |
| Hidegindítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

