IBOX AURORA 600W tápegység 14 CM-es ventilátor ZIA600W14CMBOX
Kód: ZDLIBOOBU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IBOX AURORA 600W tápegység 14 CM-es ventilátor ZIA600W14CMBOX| Kimeneti teljesítmény | 600 W |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Fém |
| Formátum | Torony |
| Kompatibilitás | CDS, CBC |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Frakciók száma | 1 |
| Aljzatok száma | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.88 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443056287 |
| Kimeneti teljesítmény: | 600 W |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Fém |
| Formátum: | Torony |
| Kompatibilitás: | CDS, CBC |
| Magasság: | 150 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Frakciók száma: | 1 |
| Aljzatok száma: | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

