IBOX AURORA 500W tápegység 14 CM-es ventilátor ZIA500W14CMBOX
Kód: ZDLIBOOBU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IBOX AURORA 500W tápegység 14 CM-es ventilátor ZIA500W14CMBOX| Kimeneti teljesítmény | 500 W |
| Alapanyag | Fém |
| Formátum | Torony |
| Szín | Fehér |
| Súly | 1,55 kg |
| Szélesség | 381 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Mélység | 125 mm |
| Aljzatok száma | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443056270 |
| Kimeneti teljesítmény: | 500 W |
| Alapanyag: | Fém |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 1,55 kg |
| Szélesség: | 381 mm |
| Magasság: | 210 mm |
| Mélység: | 125 mm |
| Aljzatok száma: | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

